VĚRNOSTNÍ PROGRAM

 

 

 

Milí zákazníci,

 

vážíme si vás všech , kteří nám zachováváte věrnost a i kdyby jednou ročně se vracíte. Chceme vám za tuto věrnost odměnit a poděkovat malým dárkem.

Dříve jsme v každé objednávce posílali slevový kupon, ale protože ho většina zákazníků nevyužila a my vás o odměnu nechceme ošidit, rozhodli jsme se odměňování zautomatizovat tak, aby jste se o nic nemuseli starat.

Zrušili jsme slevové kupony a automaticky se budou vaše objednávky sčítat a jakmile přesáhnete danou finanční hranici získáte k ní příslušnou slevu.

Věříme, že tak pro vás nakupování získá další rozměr a stane se zajímavou zábavou.

Pro získávání slevy není žádný časový rozsah a započítávají se všechny objednávky od vzniku našeho eshopu. Nemusíte se tedy vracet za týden, měsíc ani rok. Prostě až přijdete a něco si koupíte náš systém si na vás vzpomene. My věříme, že pro vás máme motivaci vracet se častěji.

Pro ideální fungování Věrnostního programu doporučujeme se přihlašovat do svého registrovaného účtu.

Bohužel jsme zaznamenali, že pokud se v pc smažou cookies tak se objednávky nespojí.

 
Přeji příjemné nakupování
Monika Barášková

 

 

A ještě drobné upozornění pro těch pár našich spoluobčanů kteří budou hledat zkratky a nebudou chtít hrát fair play. Nedokončená objednávka, stornovaná objednávka, nebo jinak zrušená objednávka se automaticky z bonusového systému odstraní.

 

 

TABULKA LIMITŮ A ZÍSKANÝCH SLEV VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

 

provize

platné od 19.2.2016

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.